2020. 09. 27. X. Kikelet félmaraton Baja. A tegnapi nagy rohanás után kíváncsian vártam hogy működnek a béka lábak. Rajt előtt picit kocogtam ami nem nagyon esett jól , de csak pár 10 méterig. Rendeződött a mozgásom és könnyedén elcsorogtam a rajtzónához. Bátor voltam és az első rajttal indultam ami a 4-5 perc közötti tempó volt. Megláttam egy népes Mogyis csoportot és beálltam mögéjük. Néztem az órám 4.35-ben haladtak . Hja gondoltam jó lesz ez nekem is és megyek velük amíg bírom. A fiatalok lassan elkoptak a csapatból és egy fiú maradt előttem. Sebaj gondoltam , követem. Teltek múltak a kilométerek és még mindig jó volt a terv. Rá is csodálkoztam mert a tegnapihoz képest lényegesen nehezebb vonalvezetésű pálya volt. Aszfalt , múrvás rész , kockakő , sok kanyar és imitt amott szellőcske. Úgy 17 körül az iramfutóm picit beleerősített , de igazából ez nem is számított , mert tudtam tartani a saját tempóm is egészen a végéig. A vége 1.34.36 ami abszolút 29. és korosztályos 1. helyezést ért. A maszkos bulitól függetlenül egy nagyon szuper kis verseny volt sok sok kedves futós ismerőssel és baráttal. Nagyon jól éreztem magam Mogyiéknál szóval tavasszal visszatérek ♥️ és mint már tudjátok a Szufla ma is bennem volt 👌🏃🐸♥️